DJ na svatbu

Co Vám mohu na svatbě nabídnout?

  • Svatební DJbohaté zkušenosti získané velkým množství odehraných svateb, narozeninových a firemních párty, plesů a klubových diskoték
  • velmi pestrý hudební archív.Výborně se orientuji v muzice od 60.let po současnost a to jak zahraniční,tak československé.Jsem schopen zahrát i dechovky a lidové písně.Myslím,že dokážu uspokojit i pravověrné rockery.
  • celou hudební produkci samozřejmě moderuji
  • pro absolutní retro fajnšmekry jsem schopen odehrát oldies párty od 60. do 90.let pouze z vinylových desek na gramofónech
  • na speciální přání jsem schopen téměř všechny písničky pouštět i s videoklipy na promítacím plátně. Videoprojekci je samozřejmě možné využít i na Vaši svatební prezentaci.
  • kvalitní zvukovou a světelnou aparaturu
  • ke každé akci přistupuji individuálně, upřednosťuji osobní schůzky a vycházím vstříc všem Vašim přáním

Svatby na klíč

Hudba na svatbuSpousta mladých lidí, ale i párů, kteří vstupují do manželství, tímto aktem oslavují ten nejkrásnější vzájemný cit, lásku. Ne nadarmo i církev uznala na konci 12.století manželský svazek za jednu ze sedmi svátostí.

Než nadejde onen velký den D, čeká vás spousta příprav. Mnoho z vás nemá ani ponětí, co vše je třeba zařídit, na koho se obrátit. Proto jsme zde my a velmi rádi Vám s přípravami pomůžeme tak, aby jste si svou svatbu užili, v klidu vychutnali a dlouho na ni vzpomínali.

Klademe velký důraz na individuální přístup. Každý pár je jiný, každý má jiné představy, jiné požadavky. Proto na našem prvním setkání vypracujeme základní plán svatby dle Vašich představ. V případě, že Vás zaujmeme, setkáváme se znovu a dáme Vaší svatbě konkrétní podobu ( výběr dortu, dekorací, návštěva floristky, výběr šatů a mnohé další).

Vy se dále nestaráte, vše běží mimo vás, můžete se zatím těšit, užívat si přátel a já spolu se svým týmem vše zařídím. Před svatbou si jen upřesníme časový rozvrh a vy se jen dostavíte na svou svatbu.


Dále doporučuji k přečtení

 
 
Blíží se Váš velký den? Ověřte si dostupnost termínu:   OVĚŘIT TERMÍN
STÁLE VÁHÁTE? NAPIŠTE MI NEBO ZAVOLEJTE: